Mannaz

12. února 2012 v 14:42 |  Runy
Alternativní název: Man, Maan, Manna, Mann, Madur, Madhr
Hláska: M
Význam: člověk
Všeobecně: člověk, společenství
Věštebný význam: osud
Klíčová slova: osud, člověk, osobnost, rodina, společnost, vztahy a společenské záležitosti
Léčitelství: pata a chodidla, vyvrtnutí
Představa: žena a muž jako základ lidského života
Talisman: při zastupování osoby nebo skupiny lidí, k vybudování pevných vztahů
Barva: tmavorudá
Strom: cesmína
Rostlina: mořena barvířská
Drahokam: granát
Význam: Člověk
Každý člověk má svůj osud a právo jej naplnit. Osud závisí na volbě. Můžete si zvolit, že ponesete odpovědnost za svůj život, že budete duchovní bytostí, anebo se nechat životem unášet. Stezka osudu není snadná, neboť je na ní mnoho ponaučení a výzev, je to však stezka růstu a naplnění. Druhá cesta se zdá snazší, je však plná nezdravosti a nespokojenosti.
Výklad:
"Stezka osudu je stezka růstu a naplnění."
Váš osud vás očekává, proto se jej chopte. Abyste se stali spirituální bytostí, musíte být vyváženi tělesně, duševně i duchovně. Vše - dobré i zlé - přijímejte smířeně a radostně. Když se poučíte z každé lekce, jež přijde, půjdete vpřed a vzhůru.
Za směřování svého života jste připraveni převzít plnou zodpovědnost. Na vše musíte být připraveni, že všeho si odnesete ponaučení. Osobní rozhodnutí, individualismus, neochvějnost, splněná předsevzetí.
Výklad obrácené runy:
Stezka osudu se zdá tvrdá, ale jakmile na ni vkročíte, budete moudřejší a silnější. Věřte si - máte tu sílu a moc, abyste zvládli všechny problémy života a volili, dokud jste ochotni se učit. Nedovolte svému egu - anebo egu někoho jiného - aby vám zalilo mysl pochybnostmi a obavami.
Období pochybností, obav a sebeklamů, pocitů deprese. Nedovolte si přepych snadného podlehnutí; vychytralost, lstivost, manipulace, chybné kalkulace, žádná pomoc kromě vás samých není na blízku.
Zdroj:Lady Rovena
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama