Feoh

12. února 2012 v 13:53 |  Runy
Alternativní název: Feoh, Feo, Fé, Fa, Fee, Feu, Feh, Faihu, Frey
Hláska: F
Význam: dobytek
Všeobecně: bohatství, dobytek, hojnost, prosperita, vlastnictví
Věštebný význam: spirituální bohatství
Léčitelství: hrudník, dýchací potíže
Vizualizace: kráva se zahnutými rohy stojící v úrodném poli.
Talisman: k dosažení cíle, k úspěšným začátkům, pro peníze, obchod, pracovní postup a lepší společenské uplatnění ; runa, která podporuje úspěšné dokončení vašich plánů, usnadňuje řešení obtížných záležitostí a chrání před těmi, kdo chtějí škodit.
Barva: světle červená
Strom: bez
Rostlina: kopřiva
Drahokam: mechový achát
Klíčová slova: hojnost, bohatství, investice, majetek, prosperita, štěstí, dědictví, zisk, dostatek, úroda, plodnost, spousta, společenský vzestup, peníze, hrdost
Temná runa: ožebračení, materiální ztráta, nenasytnost, lakomost, nadměrný materialismus, hrabivost
Význam:
Fehu je osudovým znamením hojnosti. Jako nejvýznamnější runový symbol bohatství označuje zisk ve smyslu bohatství a majetku a v obecné rovině znamená štěstí. Může znamenat neočekávané dědictví nebo zlepšení finanční situace nebo to, že celkově zažíváte období hojnosti. Bohatství a dostatek jsou na obzoru. Ve svislé poloze je tato runa velmi pozitivní, varuje však před přílišným materialismem.
Fehu znamená nejen zisk a zboží, ale také investice nebo majetek umožňující získat v budoucnu bohatství.
Tato runa se vztahuje také ke zlatu - a tudíž k mincím a penězům. Znamená, že si v brzké době můžete dobře vydělat. Fehu však na druhou stranu určuje zcela jednoznačně hranice mezi pozitivními a negativními aspekty hromadění hotovosti.
Runa Fehu je příslibem péče a naplnění. Vybízí k bdělosti a k ochraně nabytého majetku. Když se radujete ze svého štěstí a bohatství, určitě se o ně podělte s druhými, protože se při tom zároveň prověří váš charakter, vaše ochota to udělat.
Temná runa:
Je-li fehu vzhůru nohama, získává převrácený význam a signalizuje, že skončí čas hojnosti a blahobytu a nastane čas bídy a nedostatku. Je proto zapotřebí učinit kroky, jak magické tak praktické, aby se tato věštba nenaplnila. Jako temná runa může fehu rovněž signalizovat, že i přes dostatečné materiální zabezpečení budeme strádat po stránce duchovní. Ponaučení, které nám tedy fehu dává, by mohlo znít: "Bohatství je požehnání, ale pozor na hady a vlky!" Tedy pozor na nepřejícné lidi a nežádoucí okolnosti.

Zdroj:Lady Rovana

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 KulCoat KulCoat | E-mail | Web | 13. srpna 2018 v 14:25 | Reagovat

Lump armpit brings inconvenience, aches. to Postpone trip in the hospital should not. Seal under the muscle cavity may become cancer disease. But most often it is consequence regular use antiperspirants, violation conditions personal hygiene, strong sweating. Inflammation triggers a close blouse, polluted razor-affiliation, the virus.
<a href=http://armpit.info/i-have-a-lump-under-my-armpit-which-doctor-should-i-visit>i have a lump under my armpit</a>  
Pain under the arm, inflammation, lump becoming hot? This is the abscess that should cut, after that drink antibiotics. initial stage cost lotions, anti-inflammatory medicines. If the process is started, need surgical procedure.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama