Wunjo

12. února 2012 v 14:16 |  Runy
Alternativní název: Wyn, Wunna, Win, Winne, Winja, Wunnaz, Vend, Huun
Hláska: W
Význam: štěstí
Všeobecně: radost, štěstí, sláva
Věštebný význam: rovnováha
Klíčová slova: vyrovnanost, harmonie, poznání, úspěch, odměna, radost, blaženost, spokojenost,
dosažení cílů
Léčitelství: poruchy dechu, tišení bolesti
Představa: rodina jako základ radosti a štěstí
Talisman: k vnitřní vyrovnanosti, k silnější motivaci
Barva: žlutá
Strom: jasan
Rostlina: len
Drahokam: diamant
Význam: Štěstí
Opravdové štěstí potká jen ty, kdo jsou skutečně vyrovnaní. Štěstí je na vás a nezávisí na jiných osobách a věcech. Musíte být v souladu se svým místem v životě. To vyžaduje, abyste jedli, mysleli a jednali vyváženě. Zdravá výživa (čerstvá, přírodní, organická strava) je základ a povede přirozeně ke zdravému myšlení a zdravým činům. Hledejte proto vnitřní rovnováhu a harmonii a budete přitahovat klid a štěstí. Štěstí vyvěrá z hledání a nacházení pravdy a z jejího začlenění do všech aspektů života.
Výklad:
"Abyste byli šťastni, musíte být v míru sami se sebou."
Štěstí je vaše, pokud jste ochotni pro ně pracovat. Musíte usilovat o mír a harmonii. Vždy hledat řešení, nesetrvávat v problémech. Štěstí potrvá, jestliže se zakládá na pravdě a čestnosti. Hledejte pouze to, co je dobré a správné, a štěstí přijde samo.
Štěstí je v nás, v naší vnitřní harmonii a vyrovnanosti, v čestném hledání pravdy, v poznání sebe samých; potěšení, radost a pohodlí, prosperita, přátelství, vděčnost (pozor: nezacházet do krajnosti!).
Výklad obrácené runy:
Štěstí, jež hledáte, je už vaše, avšak nevidíte je, protože jste příliš upoutáni na minulost. Je čas, abyste se odpoutali od starého a přijali nové.
Štěstí je nadosah ruky, ale kvůli přílišné zahleděnosti do sebe je nevidíte, smutek, malicherné spory, střety a odcizení, marné sny a představy, horečné nadšení, záchvaty vzteku.
Zdroj:Lady Rovana
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama