Jak uchovat tajemství-kouzlo

8. března 2012 v 10:59 |  Zaklínadla
Toto kouzlo slouží k uchránění určité tajemství před vyzrazením.
Pomůcky:
Tenká černá fixa
Papír (na který napíšete své tajemství)
Hnědá samolepící obálka
Zapalovač
Krabička cigaret
Nehořlavý koš, plechovka, nebo kyblík
Postup je následující:
Vezměte čistý list papíru a popište na něm své tajemství, můžete to napsat na počítači a vytisknout, zkuste jít co nejvíce do podrobna a tajemství papíru vyzradit tak dokonale, jak jen dovedete.
Pak vemte tenkou fixu, očima přeleťte text, nečtěte jej, ale zakroužkujte v textu písmena tvořící slovo: TAJNÉ (můžete také použít ekvivalenty jako přísně tajné, zůstane utajeno, nebo utajeno apod.), pak spojte kroužky čárou a vzniklý symbol si vtiskněte do paměti.
Potom dejte papír do hnědé obálky, kterou zalepíte. Symbol vzniklý spojením písmen nakreslete na vrch obálky. Vezměte krabičku cigaret a zapalte si jednu zapalovačem, pak jí kuřte a jakmile vykouříte zapalte další a tak dále. Nesmíte dělat takřka žádné přestávky mezi kouřením. Během kouření vypalujte cigaretou do obálky postupně písmena:
CGBS
Jakmile jsou do obálky vypálená ona čtyři písmena, tak vezměte zapalovač, který jste používali k zapalování cigaret a obálku podpalte a hoďte jí hořící do koše. Na všechno zapomeňte a už na věc nemyslete.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Miss-Joy Miss-Joy | Web | 8. března 2012 v 11:02 | Reagovat

Jinak u mě na blogu, mám takovou prosbičku, tak kdyby jsi nahodou našla chvili čas, byla bych ráda, nikoho však nenutííím :) Kráasný den ŽEN přeji! :))

2 M♥nsterka M♥nsterka | Web | 8. března 2012 v 11:05 | Reagovat

veľmi zaujímavé :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama